O naszej firmie

logo-kolor-PROW

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Operacja mająca na celu: zmniejszenie zanieczyszczenia środowiska i przeciwdziałanie zmianom klimatu oraz poprawa jakości produktów współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania  4.2 „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój”

Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.

Przewidywane wyniki operacji: poprawa ochrony środowiska, przeciwdziałanie zmianom klimatu poprzez poprawę efektywności wykorzystania energii, wprowadzenie innowacyjności technologii, polepszenie jakości produkowanych wyrobów, automatyzacja procesów produkcji, obniżenie jednostkowych kosztów produkcji, wzrost wartości dodanej podstawowej produkcji i wzrost konkurencyjności firmy na rynku.

Zakłady mięsne „Jadów” powstały w 1995 roku. Od tego czasu z małej firmy położonej na Mazowszu w okolicach Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego w gminie Jadów, powiat wołomiński powstał prężnie rozwijający się zakład, znany nie tylko na lokalnym rynku, ale również w całym województwie mazowieckim, a także: warmińsko-mazurskim, podlaskim, lubelskim, łódzkim.

Dynamiczny rozwój zawdzięczamy pracy wykwalifikowanych fachowców – zatrudniamy ponad 80 osób, nowoczesnym maszynom i technologii oraz najwyższej jakości produkowanych wyrobów, o czym zaświadczyć mogą liczne wyróżnienia i medale otrzymane w konkursach organizowanych przez Instytut Przemysłu Mięsnego i Tłuszczowego pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

W dzisiejszych czasach ważnym elementem rozwoju każdej firmy jest podążanie za wymogami Unii Europejskiej – dlatego w naszym zakładzie przestrzegane są wysokie reżimy sanitarne, techniczne, technologiczne. Wdrożyliśmy System Kontroli Jakości HACCP, który czuwa nad każdym etapem procesu produkcyjnego, a nasi klienci otrzymują żywność o wysokiej jakości zdrowotnej. Nasze produkty są systematycznie badane w Zakładzie Higieny Weterynaryjnej w Warszawie.

Zakład został zakwalifikowany przez Powiatowego Lekarza Weterynarii w Warszawie do handlu na terenie Unii Europejskiej oraz na rynek Rumunii, Bułgarii, Ukrainy, Gruzji, Mołdawii.

Zakłady Mięsne „Jadów” są firmą przyjazną środowisku – zakład posiada nowoczesną biologiczną oczyszczalnię ścieków.

Do odbiorców firma dociera za pomocą własnego transportu. Nasza własna sieć handlowa składa się z 11 sklepów, hurtowni oraz sklepu patronackiego.

Surowiec pozyskujemy z najbliższych okolic, a rozbiór prowadzimy na miejscu. Dzięki takiemu postępowaniu oferowane przez nas mięso wieprzowe, wołowe oraz drobiowe jest świeże, ma właściwy wygląd i jest dobrze oceniane przez klientów.

Produkowane wyroby to tradycyjne polskie wędliny i o charakterystycznym wyglądzie oraz smaku, wytwarzane w oparciu o sprawdzone receptury cieszące się uznaniem konsumenta. Produkujemy pełen zestaw asortymentów, począwszy od wędzonek, kiełbas cienkich i grubych, wyrobów podrobowych, garmażeryjnych aż po wyroby blokowe, homogenizowane i wędliny drobiowe.